Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-Shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ

НОВИНИ
14-16 вересня 2016 року Торгова марка Світлодар була представлена на щорічній виставці LEDexpo, що проходила в м.Київ, новими зразками світлодіодного освітлення і рекламними виробами з використанням світлодіодів з піксельною адресацією.

10-13 листопада 2015 року підприємство Світлодар взяло участь у VIII Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015", що проходила в міжнародному виставковому центрі у м.Київ.

16-18 вересня 2015 року наше підприємство Світлодар взяло участь у виставці LED EXPO 2015, що проходила в м.Києві і була присвячена світлодіодним рішенням. ТМ Світлодар за оригінальність конструкторських рішень була відзначена дипломом. Найбільшу цікавість серед відвідувачів виставки викликали лінійні світильники, прожектори і світильник типу "Армстронг".

02.08.2015. Нами створено досить вдалий зразок світтльника типу "Армстронг", який може конкурувати з відомими брендами, розташаваних на території України по основним технічним характеристикам таких як: енергоспоживання, світловий потік, вага, ціна. Поки що нам не відомий виробник, який по комплексному параметру міг би перевершити наші зразки. Зовнішній вигляд виглядає досить сучасним і привабливим.

01.05.2015. Нами стврені вдалі зразки яскравих лінійних світильників довжиною 1200 мм на базі алюмінієвого профілю Z200, який відрізняється властивостями універсальмого кріплення до різної конфігурації поверхонь. Для підвищення ступеню захищенності поверхня випромінювання світла заливається прозорим компаундом, в який під замовлення, може додаватись бажаний кольровий пігмент. Стандартні кольори - це білий холодний, білий теплий та рожевий. Освоєно також виготовлення пластмасових заглушок для даного профілю. Світильник дає світловий потік у межах 1300-1400 лм при енергоспоживанні 18 Вт від мережі 220В. Для розширення асортименту типових пристроїв ведеться робота щодо виробництва лінійного світильника довжиною 600 мм. Дані світильники ідеально підходять для освітлення робочих поверхонь та для підсвітки вітрин.


З 2013 року СЦ розпочинає активно займатися >>>

З 1 липня 2012 року СЦ стає дилером ТОВ "Українські новітні технології", >>>

З 2012 року СЦ стає ділером спільного українсько-німецького підприємства >>>
ДОДАТКОВІ НАШІ САЙТИ
www.scbr.kiev.ua
теплові насоси, кондиціонери,
енергозбереження, вітрогенератори, ремонт
та будівництво, вікна та двері
www.scbr.kiev.ua
броварський комерційно -
інформаційний портал нерухомості та будівництва
www.scr.kiev.ua
інтернет-магазин
МАГАЗИНИ
М-н “Оргтехніка”
вул. Київська, 292
тел/факс: (04594) 6-29-72,
6-29-21

М-н “Техноцентр”
вул. Грушевського, 15
тел/факс: (04594) 5-53-59

режим роботи

ЛІЧИЛЬНИК
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины


ПРО КОМПАНІЮ


Сервісний центр приватного підприємця Радченка Ю.В. розпочав свою діяльність в 1994 році з ремонту побутової електронної техніки.

У вересні 1995 р. почали практикуватися роботи з впровадження та обслуговування електронних контрольно-касових апаратів. Через два роки Сервісний центр уже виходить на провідне місце в галузі обслуговування й продажу електронних засобів контролю.

З 1997 року працівники цього центру перші в м. Бровари продають та обслуговують комп'ютерну і копіювальну техніку.

З 2002 року Сервісний центр набув статусу суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи.

3 квітня 2004 року Сервісний центр в основному на базі новоствореного магазину "Техноцентр" розпочинає активний продаж побутової електронної техніки, а через рік створюється “Сервісний Центр” по ремонту побутової техніки.

З 2005 року активно розвиваються такі напрямки діяльності, як встановлення супутникових та ефірних антен, та встановлення і обслуговування кондиціонерів.

Зараз на базі магазину “Техноцентр” створено склад витратних матеріалів для вище згаданих видів діяльності, якими користуються не тільки споживачі, а й посередники.

Новим напрямком діяльності Сервісного центру є продаж, встановлення і обслуговування новітніх систем опалення та холодопостачання майбутнього – теплові насоси фірми YUVICOM. Ми стали офіційними дилерами першого в Україні виробником цього обладнання.

З осені 2007 року Сервісний центр стає офіційним дилером та сертифікованим Сервісним центром ®“PANASONIC”, ®“TECHICS”, ®“NATIONAL”, та офіційним Сервісним центром українського виробника комп’ютерів ®“BRAVO”

З серпня 2008 року Сервісний центр стає офіційним дилером та сертифікованим сервісним центром ще одного виробника ®“IMPRESSION”

На сьогодняшній день можна з впевненістю констатувати факт що, Сервісний центр є одним із провідних постачальників комп`ютерної, копіювальної, побутової та кліматичної техніки для жителів міста Бровари та Броварського району.

Продаж техніки як і завжди підкріплений якісним сервісом.

У 2012 році Сервісний центр стає дилером спільного україно-німецького підприємства "ІНФОКОМ" та ТОВ "Українські новітні технології" і починає поширювати радіоінтернет нового покоління (WiFi, 4G, WIMAX) для жителів м.Бровари та Броварського району.

Сервісний Центр активно займається поширенням енергозберігаючого обладнання, матеріалів та технологій для заощадження електроенергії, палива, води, тепла та інших ресурсів.

З березня 2013 року Сервісний центр став дистрибютором відомої української компанії по виробництву світлодіодної продукції (світильники, прожектори, лампи) і зараз активно формує дилерську мережу.

Сервісний центр розробив власну світлодіодну продукцію: "рухомий рядок", аптечний хрест, світлодіодний екран і займається реалізацією та обслуговуванням цієї продукції.

З початку 2015 року було засновано підприємство "Світлодар", яке спеціалізується на виробництві світлодіодної продукції - лінійних та накладних світильників, універсальних прожекторів, світильників загального призначення, які були відзначені на ряді виставок. Докладніше з продукцією ТМ Світлодар можна ознайомитись на сторінці.

З початку 2016 року ми освоїли виробництво пристроїв на базі повноколірних світлодіодів з піксельною адресацією, за допомогою яких ми можемо "оживити" застарілу рекламу, вивіски, логотипи; надавати неповторного вигляду Вашим об'єктам нерухомості та інтер'єру; створювати нові рекламні продукти на новому технічному рівні. При використанні адресних світлодіодів ми можемо управляти кольором та інтенсивністю кожного світлодіода або накладати відео зображення та ефекти на вивіску, логотип то що. Приклади зображень можна найти на сайті. Докладніше>>>
Як з нами зв'язатися
та де ми знаходимося?
Контакти
Партнери
Iм'я:
Пароль:
Реєстрація партнерів в офісі "Сервісного центра" за адресою вул. Київська 292
Як стати партнером


www.intel.ru

www.sony.com


www.samsung.ua
Всi виробники... 

Директор:

Радченко Юрій Васильович
CDMA (044) 360-44-54
MTC (099) 290-12-92
e-mail: radchenko_sc@ukr.net

Менеджери з продаж:

Головненко Андрій
e-mail: scbrovary@gmail.com
(04594)6-29-72,6-29-21
CDMA 360-80-44


e-mail: ecotexnica@gmail.com
(04594)6-29-72,6-29-21
CDMA 360-80-44
!!! Завантажити прайс ZIP !!!
Погода в Киеве » Украина
Допомога в EXCEL

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг