Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-Shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ

НОВИНИ
14-16 вересня 2016 року Торгова марка Світлодар була представлена на щорічній виставці LEDexpo, що проходила в м.Київ, новими зразками світлодіодного освітлення і рекламними виробами з використанням світлодіодів з піксельною адресацією.

10-13 листопада 2015 року підприємство Світлодар взяло участь у VIII Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015", що проходила в міжнародному виставковому центрі у м.Київ.

16-18 вересня 2015 року наше підприємство Світлодар взяло участь у виставці LED EXPO 2015, що проходила в м.Києві і була присвячена світлодіодним рішенням. ТМ Світлодар за оригінальність конструкторських рішень була відзначена дипломом. Найбільшу цікавість серед відвідувачів виставки викликали лінійні світильники, прожектори і світильник типу "Армстронг".

02.08.2015. Нами створено досить вдалий зразок світтльника типу "Армстронг", який може конкурувати з відомими брендами, розташаваних на території України по основним технічним характеристикам таких як: енергоспоживання, світловий потік, вага, ціна. Поки що нам не відомий виробник, який по комплексному параметру міг би перевершити наші зразки. Зовнішній вигляд виглядає досить сучасним і привабливим.

01.05.2015. Нами стврені вдалі зразки яскравих лінійних світильників довжиною 1200 мм на базі алюмінієвого профілю Z200, який відрізняється властивостями універсальмого кріплення до різної конфігурації поверхонь. Для підвищення ступеню захищенності поверхня випромінювання світла заливається прозорим компаундом, в який під замовлення, може додаватись бажаний кольровий пігмент. Стандартні кольори - це білий холодний, білий теплий та рожевий. Освоєно також виготовлення пластмасових заглушок для даного профілю. Світильник дає світловий потік у межах 1300-1400 лм при енергоспоживанні 18 Вт від мережі 220В. Для розширення асортименту типових пристроїв ведеться робота щодо виробництва лінійного світильника довжиною 600 мм. Дані світильники ідеально підходять для освітлення робочих поверхонь та для підсвітки вітрин.


З 2013 року СЦ розпочинає активно займатися >>>

З 1 липня 2012 року СЦ стає дилером ТОВ "Українські новітні технології", >>>

З 2012 року СЦ стає ділером спільного українсько-німецького підприємства >>>
ДОДАТКОВІ НАШІ САЙТИ
www.scbr.kiev.ua
теплові насоси, кондиціонери,
енергозбереження, вітрогенератори, ремонт
та будівництво, вікна та двері
www.scbr.kiev.ua
броварський комерційно -
інформаційний портал нерухомості та будівництва
www.scr.kiev.ua
інтернет-магазин
МАГАЗИНИ
М-н “Оргтехніка”
вул. Київська, 292
тел/факс: (04594) 6-29-72,
6-29-21

М-н “Техноцентр”
вул. Грушевського, 15
тел/факс: (04594) 5-53-59

режим роботи

ЛІЧИЛЬНИК
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины


C D M A


Чому саме CDMA ?

1. Тому що це найсучасніший телефонний зв'язок.
2. Тому що це зручно
Встановлення телефону за 1 день у офісі, вдома, у приміському будинку - у будь-якому місці де є зона покриття

Всі послуги цифрового зв’язку. Найдешевший мобільний зв’язок.

Телефонізація місць, де неможливо прокласти кабель.

Прямий міський номер, який Ви зберігаєте при переїзді в новий офіс чи квартиру

Крім того:
3. Висока якість зв’язку без шумів і перешкод.
4. Конфіденційність розмов в ефірі - для безпеки Вашого бізнесу.
5. Екологічно чистий стандарт.
6. Економність у використанні.

Користуючись CDMA зв’язком можна практично безкоштовно дзвонити за кордон та користуватись Інтернетом (по тарифам внутрішніх мережевих розмов або в рахунок передплачених хвилин) детальніше...

Оператор Інтертелеком – перший високошвидкісний оператор, що надає якісні послуги доступу інтернет мережі на швидкості 1x — 2,4 Мбіт. в зоні покриття своєї мережі.
З квітня 2008 року надає послуги високошвидкісного доступу до інтернету (3G) зі швидкістю передачі даних яка становить 3,6 Мбіт/с по ціні від 2,6 коп/Мб в зоні покриття EVDO
З 2011 року надає послуги високошвидкісного доступу до інтернету (3G Turbo) зі швидкістю передачі даних яка становить 14,7 Мбіт/с в зоні покриття 3G Turbo

!!! Тарифні плани та послуги абонентам !!!

Як з нами зв'язатися
та де ми знаходимося?
Контакти
CDMA телефони
та модеми 3G

Модель
 • HTC 6800
 • Alcatel OT 203C
 • Alcatel S211C
 • Huawei C 5700
 • Huawei C 8150

 • Модемы
 • Novatel V 760
 • Novatel V 727
 • Novatel V 290
 • Novatel V 150

 • Погода в Киеве » Украина

  scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг