Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ
МІКРОЕЛЕКТРОКОТЛИ
ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛІ
ПЕЧІ-КАМІНИ
 
 
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины

Економія палива

D-POWER FUEL SAVER

Високоефективний багатофункціональний прилад для економії палива, що використає высокотехнологичный мікропроцесорний метод контролю й керування.В основі принципу роботи пристрої закладені хімічні й фізичні особливості електроприладів, що поєднують суміжні теоретичні основи моторної механіки й паливної хімії. Багаторічні випробування показали, що пристрій може застосовуватися для різних типів двигунів (дизельних, бензинових, що використають зріджений газ і т.п.), дозволяючи при цьому заощаджувати паливо, продовжити строк експлуатації двигуна, зменшити токсичність вихлопних газів.
 • Переваги
 • Принцип роботи
 • Установка
 • GREENTECH

  Система збагачення палива, що змінює його структуру. Відповідно до досліджень Медичного Університету (Тайбэй, Тайвань), кераміка пристрою поглинає теплову енергію з навколишнього її середовища, а потім вивільняє неї у хвилю специфічної довжини, розбиваючи межмолекулярные сили, які зв'язують молекули палива. Краща атомизация палива, забезпечує більшу поверхню для кращого контакту з киснем, що, у свою чергу, сприяє кращій реакції згоряння й зниженню витрати палива.
  В іонізаторі повітря Greentech застосована технологія нано негативного іона, що була розроблена й досліджена в ITRI (Державний Інститут дослідження промислових технологій, Тайвань). Негативний іон вивільняє негативний електричний заряд у молекулі кисню й активізує її. Дослідження Інституту показали, що пристрій здатний збільшити летучий обсяг кисню на 20%. Збільшення концентрації кисню в повітрі дозволяє поліпшити реакцію згоряння палива й, отже, скоротити його витрата й збільшити потужність двигуна.
 • Переваги
 • Принцип роботи
 • Установка
 • Підсилювач горіння палива УПГ-2

  У сформованій економічній ситуації вирішальну роль уже грає не обсяг двигуна і його потужність, а економічність й екологічні показники. Автомобільний ринок шукає альтернативу бензиновому паливу. Однак поки всі альтернативи бензино - дизельні ДВЗ мають крім позитива й істотні недоліки. Паливна тема змушує інженерів переглядати свій підхід до створення й доведення двигунів. Тепер робиться ставка на максимальне збільшення потужності при незмінному обсязі двигуна й збільшенні економічності. Технічних рішень для цього предосить: турбіни, нові системи газорозподілу й звичайно, просунута електроніка.

  У будь-якому, навіть самому зробленому механізмі схований резерв для його модернізації. Домогтися збільшення економічності при великій питомій потужності можливо, і в цьому допоможе розроблений на основі нових технологій в електроніці прилад - підсилювач процесу горіння двигунів внутрішнього згоряння УПГ - 2.
 • Переваги
 • ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

  Для раціонального використання електроенергії потрібно забезпечити економічні способи її передачі, розподілу й споживання з мінімальними втратами. Для цього необхідно виключити з електричних мереж всі фактори, що приводять до виникнення втрат. Одним з них є запізнювання фази струму, що протікає, від напруги при наявності індуктивного навантаження, оскільки навантаження в промислових і побутових електромережах носять звичайно активно-індуктивний характер.

  Активна енергія перетвориться в корисну - механічну, теплову й ін. енергії. Реактивна енергія не пов'язана з виконанням корисної роботи, а витрачається на створення магнітних полів і створює додаткове навантаження на силові лінії живлення, тому що вона поширюється по мережі, не розсіюючись в активних елементах, а роблячи коливальні рухи від навантаження до генератора й назад. Частка споживаної реактивної потужності в мережі, залежно від виду корисного навантаження, може становити від 10 до 50 % від повного струму навантаження. Ці 10 - 50% електроенергії й можна заощадити, тому що реактивна потужність поряд з активною потужністю враховується постачальником електроенергії й підлягає оплаті Споживачем по чинних тарифах. Детальніше >>>

  Економія води

  Економія води споживання води в квартирі чи вдома головним чином залежить від привичок споживача, який дуже часто її витрачає марно. Доказано,що біля 20% води уходить без примінення прямо в каналізацію. Є багато рекомендацій по збереженню води, але всі вони зводяться до періодичного закручування вентеля водогону, а робить не завжди зручно. Вирішити проблему може “розумний кран”, який сам би відкривав воду, коли об’єкт попадав в зону його дії. Тобто це кран з інфрачервоним датчиком, що реагує на рух рук і відкриває воду. Також це можуть бути механічні пристрої , що при торканні до них відкривають воду. Є багато модифікацій сенсорних змішувачів які Ви можете придбати в наших магазинах. Детальніше >>>

   

  Погода в Киеве » Украина

  scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг