Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-Shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ

Енергозберіюче опалення
та ГВП1. Теплові насоси

2. Мікроелектрокотли

3. Інфрачервоні панелі

4. ІЧ. мармурові батареї

5. Теплі підлоги

6. Інфрачервоні обігрівачі

7. Обігрівачі “Звичайне чудо”

8. Сонячні вакуумні колектори

9. Печі - каміниЕкономія води


Економія води споживання води в квартирі чи вдома головним чином залежить від привичок споживача, який дуже часто її витрачає марно. Доказано,що біля 20% води уходить без примінення прямо в каналізацію. Є багато рекомендацій по збереженню води, але всі вони зводяться до періодичного закручування вентеля водогону, а робить не завжди зручно. Вирішити проблему може “розумний кран”, який сам би відкривав воду, коли об’єкт попадав в зону його дії. Тобто це кран з інфрачервоним датчиком, що реагує на рух рук і відкриває воду. Також це можуть бути механічні пристрої , що при торканні до них відкривають воду. Є багато модифікацій сенсорних змішувачів які Ви можете придбати в наших магазинах. Детальніше >>>
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины

Економія елекроенергіїСтатичні перетворювачі SmartBoy - це інтелектуальні електронні енергозберігаючі пристрої, що дозволяють будь-якому споживачеві електрики заощаджувати від 5 до 30 % щомісячних витрат по оплаті електроенергії.
Економія електроенергії досягається за рахунок удосконалювання й нормалізації структури електричного потоку, компенсації реактивної потужності, скорочення шкідливих гармонік і скорочення втрат на опір, усунення стрибків напруги в мережі. Поліпшення якості потоку електрики, більше стабільне й ефективне електропостачання, скорочення споживання електроенергії приводить до зменшення нагрівання електропроводки, шуму й вібрацій в електричному встаткуванні, зниженню шкідливих електромагнітних й електростатичних випромінювань, збільшенню строку життя електричного встаткування й об'єктів.
Статичний перетворювач SmartBoy підключають у ланцюг «генератор-навантаження» паралельно навантаженню після электросчетчика. При цьому реактивні струми роблять локальні коливання між індуктивними елементами навантаження й статичним перетворювачем, а не циркулюють по мережі змінного струму між живильним трансформатором і навантаженням. У такий спосіб автоматично підвищується коефіцієнт потужності й знижується споживання активної енергії.
Найбільший економічний ефект досягається, коли статичні перетворювачі SmartBoy підключаються на вході об'єкта, де використаються верстати, компресори, насоси, зварювальні трансформатори, електропечі, електролізні установки, електродвигуни, кондиціонери, освітлювальні прилади, холодильники, морозильні камери, теплові насоси, вентилятори, системи вентиляції, насоси басейнів, пральні машини, посудомоечные машини, пилососи, комп'ютери, телеапаратури й т.д. Як правило, всі стандартні энергопотребители задовольняють цій умові - це квартири, безнес-центры, готелі, автозаправки, госпіталі, промислові підприємства, ресторани, житлові будинки й багато хто інші.
Найважливішим моментом в експлуатації статичних перетворювачів SmartBoy є те, що даний пристрій, при його підключенні до мережі, має найменший опір в електричній системі. Отже, вся енергія сприймається пристроєм з боку навантаження. Таким чином, виключається необхідність підключення окремого статичного перетворювача до кожного окремого навантаження в ланцюзі.

Увага! Установлювати тільки в закритих приміщеннях!

Застосування статичних перетворювачів SmartBoy необхідно на підприємствах, що використають:
асинхронні двигуни
випрямні електролітні установки
електродугові печі
індукційні печі
водяні насоси
компресори
машини, верстати
зварювальні трансформатори
електроприводи
лампи денного світла
холодильники


У промисловості застосування статичних перетворювачів Smart Boy ефективно в наступних виробництвах:
АЗС
хлібопекарське
молочне
механообрабатывающее
авторемонтне
пивоварний завод
цементний завод
деревообробне підприємство
гірські кар'єри металургійний завод
тютюнова фабрика
порти
мясоперерабатывающее
бази з холодильним устаткуванням
супермаркети
ресторани
безнес-центры
житлові будинки


В окрему групу варто виділити об'єкти, де використається багато комп'ютерної, електронної й оргтехніки. Завдяки зниженню кількості шкідливих гармонік у мережі, SmartBoy запобігає передчасний вихід з ладу комп'ютерних й інших електронних систем, що приносить більшу економію в майбутньому.

Статичні перетворювачі SmartBoy ефективні скрізь, де через специфіку виробничих і технологічних процесів значення cos(ф) коливається від 0,5 до 0,8.

Легальність використання

Установка статичних перетворювачів SmartBoy абсолютно легальна, не вносить яких або змін в існуючий електричний ланцюг. Прилад установлюється після електричного лічильника що не вимагає узгодження з електромережами.


Підключення SmartBoy SP-001, SP-002, SP-003

Уважно прочитайте всі інструкції перед першим використанням приладу. Переконаєтеся, що встановлена в паспорті приладу робоче навантаження відповідає навантаженню у вашій мережі. Загальна споживана потужність підключених до мережі електроприладів не повинна перевищувати максимально припустиме навантаження для кожної конкретної моделі приладу. Необхідно обережно користуватися приладом, забороняється піддавати його ударам, перевантаженням, впливу рідин, пилу й бруду.
Для раціонального використання даного встаткування його необхідно встановити в першу (найближчу) розетку від лічильника. Це дозволяє визначити всю напругу до лічильників і відповідно регулювати коефіцієнти потужності. При включенні приладу світяться светодиоды.
Включите SmartBoy у найближчу до лічильника розетку
Якщо Ви не знаєте, яка розетка в схемі проводки є першої після лічильника, то рекомендується встановити окрему розетку безпосередньо біля лічильника електроенергії, підключивши її до нижніх клемам вступного автомата.
Схема установки окремої розетки для підключення статичного перетворювача SmartBoy
Умови експлуатації повинні відповідати специфікаціям енергозберігаючого приладу. Дане енергозберігаюче встаткування можна підключати в приміщеннях до електричної мережі з урахуванням кількості електричних приладів і навантаження на дану мережу. Відразу після його підключення до мережі він починає заощаджувати електроенергію, його можна використати для одного або декількох електричних приладів.
Почекайте дві хвилини після відключення приладу від мережі перед тим, як доторкатися до його контактів електроживлення! Не відкривайте й не ремонтуйте статичний перетворювач SmartBoy.

Підключення SmartBoy SP-100, SP-200, SP-300, SP-400, SP-500

Уважно прочитайте всі інструкції перед першим використанням приладу. Переконаєтеся, що зазначене в паспорті робоча напруга відповідає напрузі у вашій мережі. Загальна споживана потужність підключених до мережі електроприладів не повинна перевищувати максимально припустиме навантаження для кожної конкретної моделі приладу.
Статичний перетворювач SmartBoy повинен бути:
- Підключений належним чином, щоб уникнути неправильних контактів і помилок при прокладці кабелю;
- Закріплений на стіні, щоб запобігти його переміщенню.
Необхідно акуратно користуватися приладом, забороняється піддавати його ударам, перенапругам, впливу рідин, пилу й бруду. Умови експлуатації повинні відповідати специфікаціям енергозберігаючого приладу. Переконаєтеся, що матеріали, які використаються для з'єднань, відповідають міжнародним стандартам.

Всі прилади відповідають стандарту NEMA II:
5 квт - номінальна потужність для постійного індуктивного навантаження в 5 квт;
45 квт - номінальна потужність для постійного індуктивного навантаження в 45 квт;
60 квт - номінальна потужність для постійного індуктивного навантаження в 60 квт;
90 квт - номінальна потужність для постійного індуктивного навантаження в 90 квт;
120 квт - номінальна потужність для постійного індуктивного навантаження в 120 квт;
Для підключення до 3-фазної мережі всі прилади мають комутаційну коробку із клемами L1 (1), L2 (2), L3 (3), N (4). Використовуючи комутаційну коробку й мідне багатожильне проведення 2,5 кв. мм, підключите прилад до електромережі, згідно схеми, наведеної нижче.
Схема підключення SmartBoy SP-100, SP-200, SP-300, SP-400, SP-500 до 3-фазної мережі.
При установці приладів 5 квт й 45 квт, використайте 20-амперні 3-полюсні автоматичні перемикачі.
При установці 60 квт, використайте 30-амперний 3-полюсний автоматичний перемикач.
При установці 90 квт, використайте 30-амперний 3-полюсний автоматичний перемикач.
При установці 120 квт, використайте 40-амперний 3-полюсний автоматичний перемикач.
Заземлите прилад. Опір заземленого кабелю не повинне перевищувати 4 Ом. При монтажі всіх приладів, переконаєтеся, що ви виключили струм до повного завершення монтажу. Потім включите струм (включите автоматичний перемикач) і переконаєтеся, що індикатори на приладі світяться. Якщо індикатори не засвітилися, перевірте перемикач або комутаційну коробку на наявність з'єднання. Всі 3-фазні прилади будуть працювати при 380 У. Максимально допустиме напруження 450 У.

Попередження: ваші енергозберігаючі прилади повинен установлювати проффесиональный електрик. Монтаж електроустаткування може привести до електрошка зерьезной травмі або навіть смерті. Не відкривайте й не ремонтуйте статичний перетворювач SmartBoy -зв'яжіться зі своїм торговельним представником або дистриб'ютором, якщо виникли питання або проблеми.


Зразкова споживана потужність електроприладів й орієнтовний відсоток сумарної (активної й реактивної) економії електроенергії при використанні статичних перетворювачів SmartBoyНаименование споживача Потужність, ВА
Економія, %

ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ
Найменування споживача
Компресор
Водяной насос
Циркулярна пилка
Кондиціонер
Газовий казан з електродвигуном
Холодильники, морозильні камери
Лампи денного світла
Пральна машина
Посудомоечная машина
Асинхронні електродвигуни
Промислові вентилятори, витяжки
Насос високого тиску
Потужність, ВА
750-2800
500-2500
1800-2100
1000-3000
200-900
150-1500
12-500
300-700
1000-2700
550-100000
750-50000
2000-2900
Економія, %А
5-25
5-15
5-30
5-30
5-15
5-30
5-40
5-20
5-15
5-35
5-35
5-25
ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ
Найменування споживача
Дриль
Перфоратор
Электроточило
Дискова пилка
Электрорубанок
Електрозварювання
Шліфувальна машина
Потужність, ВА
400-800
600-1400
300-1100
750-1600
400-1000
250-700
650-2200
Економія, %А
5-18
5-25
5-25
5-28
5-25
5-25
5-25
ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ
Найменування споживача
Холодильники, морозильні камери
Комп'ютер
Лампи денного світла
Фен для волось
Телевізор
Електроплита
СВЧ–печь
Праска
Тостер
Кавоварка
Обігрівач
Электродуховка
Электробойлер
Лампа накалювання
Электрочайник
Потужність, ВА
150-1000
400-750
12-500
450-2000
100-400
1100-6000
1500-2000
500-2000
600-1500
800-1500
1000-2400
1000-2000
1000-2500
25-250
1000-2000
Економія, %А
5-30
min 5
5-40
min 5
min 5
min 5
min 5
0
0
0
0
0
0
0
0

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг