Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-Shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ

Енергозберіюче опалення
та ГВП1. Теплові насоси

2. Мікроелектрокотли

3. Інфрачервоні панелі

4. ІЧ. мармурові батареї

5. Теплі підлоги

6. Інфрачервоні обігрівачі

7. Обігрівачі “Звичайне чудо”

8. Сонячні вакуумні колектори

9. Печі - каміниЕкономія води


Економія води споживання води в квартирі чи вдома головним чином залежить від привичок споживача, який дуже часто її витрачає марно. Доказано,що біля 20% води уходить без примінення прямо в каналізацію. Є багато рекомендацій по збереженню води, але всі вони зводяться до періодичного закручування вентеля водогону, а робить не завжди зручно. Вирішити проблему може “розумний кран”, який сам би відкривав воду, коли об’єкт попадав в зону його дії. Тобто це кран з інфрачервоним датчиком, що реагує на рух рук і відкриває воду. Також це можуть бути механічні пристрої , що при торканні до них відкривають воду. Є багато модифікацій сенсорних змішувачів які Ви можете придбати в наших магазинах. Детальніше >>>
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины

Для економії водиПри постійному росту вартості комунальних платежів особливо гостро стає питання раціонального використання води й електрики.

Споживання води у квартирі або будинку може істотно розрізнятися незалежно від числа мешканців. Воно головним чином визначається звичками споживання. По статистиці, 40% споживаної у квартирних будинках води становить гаряча вода, і витрата води на кожного мешканця невиправдано високий.

Але чи вся ця вода використається раціонально?

Украй багато води витрачаємо ми впустую: близько 21 % питної води в країні йде без застосування прямо в каналізацію.
Існує безліч рекомендацій із заощадження води. Самі популярні з них:
це не залишати кран включеним при чищенні зубів
виключати кран під час гоління
під час душу не залишати потік води постійно включеним
при мийці посуду використати ванночки, а не проточну воду.

Всі ці ради призивають періодично закручувати вентиль водопроводу. Ви заощадите воду, але це не зручно й займає багато часу.
Вирішити проблему може ”розумний кран”, який би сам відкривав воду, коли предмет попадав у зону його дії. Кран з інфрачервоним датчиком, що реагує на рух.
У цьому розділі ви можете вибрати для себе знімні сенсорні змішувачі й інше енергозберігаюче встаткування.


Comfort
Технічні характеристики Comfort
Робочий тиск води, МРа
Відстань спрацьовування, мм
Температура води,
Матеріал
Вага, гр
Живлення
Ціна
МРа,ВА, мм, гр
0,02-0,6
100
0-65
Хромированый АВС, бронза
190
3 батарейки ААА
600 грн.
Elite
Технічні характеристики Elite
Робочий тиск води, МРа
Відстань спрацьовування, мм
Температура води,
Матеріал
Вага, гр
Живлення
Ціна
МРа,ВА, мм, гр
0,02-0,6
50-250
0-65
Хромированый АВС, бронза
185
3 батарейки ААА
360 грн.

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг