Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ

НовиниВласні продуктиДилерська мережа

Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины


10-13 листопада 2015 року
підприємство Світлодар взяло участь у VIII Міжнародній спеціалізованій виставці "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА - 2015", що проходила в Міжнародному виставковому центрі у м.Київ.


Диплом Led Expo 16-18 вересня 2015 року наше підприємство Світлодар взяло участь у виставці LED EXPO 2015, що проходила в м.Києві і була присвячена світлодіодним рішенням. ТМ Світлодар за оригінальність конструкторських рішень була відзначена дипломом. Найбільшу цікавість серед відвідувачів виставки викликали лінійні світильники, прожектори і світильник типу "Армстронг". Більш детальну інформацію про ці вироби можна отримати тут.


02.08.2015.Нами створено досить вдалий зразок світтльника типу "Армстронг", який може конкурувати з відомими брендами, розташаваних на території України по основним технічним характеристикам таких як: енергоспоживання, світловий потік, вага, ціна. Поки що нам не відомий виробник, який по комплексному параметру міг би перевершити наші зразки. Зовнішній вигляд виглядає досить сучасним і привабливим.


01.05.2015. Нами стврені вдалі зразки яскравих лінійних світильників довжиною 1200 мм на базі алюмінієвого профілю Z200, який відрізняється властивостями універсальмого кріплення до різної конфігурації поверхонь. Для підвищення ступеню захищенності поверхня випромінювання світла заливається прозорим компаундом, в який під замовлення, може додаватись бажаний кольровий пігмент. Стандартні кольори - це білий холодний, білий теплий та рожевий. Освоєно також виготовлення пластмасових заглушок для даного профілю. Світильник дає світловий потік у межах 1300-1400 лм при енергоспоживанні 18 Вт від мережі 220В. Для розширення асортименту типових пристроїв ведеться робота щодо виробництва лінійного світильника довжиною 600 мм. Дані світильники ідеально підходять для освітлення робочих поверхонь та для підсвітки вітрин.

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг