Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ
МІКРОЕЛЕКТРОКОТЛИ
ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛІ
ПЕЧІ-КАМІНИ
 
 
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины

ТЕПЛОВІ НАСОСИ

Схема теплового насоса.

Принципи роботи (ТН)

Робота теплового насоса - холодоагент під тиском через капілярний отвір надходить у випарник, де за рахунок різкого зменшення тиску відбувається випар. При цьому холодоагент віднімає тепло у внутрішніх стінок випарника, а випарник у свою чергу відбирає тепло в земляного контуру, за рахунок чого відбувається його постійне охолодження. Компресор засмоктує з випарника холодоагент, стискає його, за рахунок чого температура холодоагенту підвищується й виштовхує в конденсатор. Крім того, у конденсаторі, нагрітий у результаті стиску холодоагент віддає отримане тепло (температура порядку 85-125 градусів Цельсия) в опалювальний контур й остаточно переходить у рідкий стан. Процес повторюється знову. При досягненні необхідної температури терморегулятор розмикає електричний ланцюг і компресор зупиняється. При зниженні температури в опалювальному контурі терморегулятор знову включає компресор. Холодоагент у теплових насосах робить зворотний цикл Карно. Таким чином, робота теплового насоса схожа із процесом холодильника. Тепловий насос перекачує низько потенційну теплову енергію грунту, води або навіть повітря у відносно високо потенційне тепло для опалення об'єкта. Приблизно 2/3 опалювальної енергії можна одержати безкоштовно із природи: ґрунту, води, повітря й тільки 1/3 енергії необхідно затратити для роботи самого теплового насоса. Іншими словами, власник теплового насоса заощаджує 70% засобів які, при опаленні свого будинку, магазина, цеху й т.п традиційним способом, він би регулярно витрачав на диз паливо або електроенергію. Попросту, тепловий насос бере теплову енергію із землі (води, повітря) і «перекачує» її в опалювальний будинок. Тепловий насос використає тепло, неуважне в навколишнім середовищі: у землі, воді, повітрі (його фахівці називають низьким-потенційним теплом.) Затративши 1 квт електроенергії в приводі насоса, можна одержати 3-4 квт теплової енергії. Теплові насоси застосовують, щоб опалювати будинку, готовити гарячу воду, прохолоджувати або осушувати повітря в кімнатах, вентилювати приміщення.

Основні переваги теплових насосів

Ефективність – найнижча вартість опалення, зниження витрат на енергоносії до 80% в порівнянні з традиційними системами опалення;
Автономність – незалежність від джерел постачання органічного палива – нас не турбують проблеми газифікації, теплофікації, зростання тарифів та цін на паливо;
Універсальність – система придатна для застосування в будь - яких масштабах – від однокімнатної хрущовки чи дачного будиночка, до хмарочоса;
Гнучкість – система працює з будь – якими типами водяного та повітряного опалення;
Надійність – ресурс обладнання складає 100 000 годин, що забезпечує 25 років експлуатації;
Безпека – відсутні такі джерела підвищеної небезпеки як вогонь та газ;
Комфорт та якість – повністю автоматизоване управління та регулювання;
Екологічність – ніяких шкідливих речовин та викидів. Всі теплові насоси працюють на безпечному для довкілля фреоні R410a. Зменшення викидів CO2 в атмосферу на 800 кг/рік на кожен встановлений кВт потужності ТН;
Поширеність і перспективність – це найбільш поширена в світі система опалення до 2020р. доля теплових насосів в забезпеченні споживання теплової енергії в світі зросте до 75%.

Особливості

При застосуванні теплових насосів необхідно пам'ятати, що для всіх типів теплових насосів характерний ряд особливостей. 1. По-перше, тепловий насос виправдує себе тільки в добре утепленому будинку, тобто з тепловтратами не більше 100 Вт/м2. Ніж тепліше будинок, тим більше вигода. Як ви розумієте, опалювати вулицю, збираючи на ній же крохи тепла, - заняття дурне. 2. По-друге, чим більше різниця температур теплоносіїв у вхідному й вихідному контурах, тим менше коефіцієнт перетворення тепла (Кпт), тобто менше економія електроенергії. Тому більше вигідне підключення агрегату до низькотемпературних систем опалення. Насамперед, мається на увазі обігрів від водяних підлог або теплим повітрям, тому що в цих випадках теплоносій по медичних вимогах не повинен бути гаряче 35°С. 3. По-третє, для досягнення більшої вигоди практикується експлуатація теплових насосів у парі з додатковим генератором тепла (у таких випадках говорять про використання бивалентной схеми опалення). У будинку з більшими тепловтратами ставити насос великої потужності (більше 30 квт) невигідно. Він громіздкий, а буде працювати на повну силу всього лише біля місяця. Адже кількість дійсно холодних днів не перевищує 10-15% від тривалості опалювального сезону. Тому часто потужність теплового насоса призначають рівної 70-80% від розрахункової опалювальної. Вона буде покривати всі потреби будинку в теплі доти, поки вулична температура не опуститься нижче певного розрахункового рівня (температури бивалентности), наприклад, мінус 5-10°С. Із цього моменту в роботу включається другий генератор тепла. Є різні варіанти його використання. Найчастіше таким помічником служить невеликий електронагрівник, але можна поставити й жидко паливний казан. Можливі й більше складні теплові бивалентные схеми, наприклад включення сонячного колектора. Для цього, у деяких серійних систем теплових насосів і сонячних колекторів така можливість передбачена в конструкції. У цьому випадку, змішування тепла, що йде від теплового насоса (це досить інерційна система) і від сонячного колектора (малоинерционная система) вироблятися в бойлері, що вирівнює.

Джерела енергії для (ТН)

Класифікація геотермальних систем Геотермальні системи бувають 4 видів, три з яких (горизонтальн, вертикальна й водоймова) ставляться до замкнутих систем. Що стосується четвертої, то вона ґрунтується на відкритому контурі труб. Кожна із цих систем має свої переваги й недоліки. Вибір найбільш підходящої конфігурації багато в чому визначається кліматом, станом ґрунту, доступністю вільної площі й вартістю установки. Всі 4 види підходять як для житлового так і для комерційного сектора. Системи із замкнутим циклом Принцип роботи цих систем ґрунтується на циркуляції води (або антифризу) по замкнутому контурі, що перебуває під землею. Довжина контуру визначається температурою, вологістю й теплопровідністю ґрунту, а також дизайном системи.
1. Геотермальний тепловий насос із горизонтальним теплообмінником. Цей досить економічний тип геотермальних систем найбільш ефективний при наявності поверхні необхідної площі. Для його установки на глибині не менш метра від поверхні землі риються траншеї, у які горизонтально укладаються труби. Траншів розташовуються на відстані 1,0-2,5 метра друг від друга. Найпоширенішийо схему, при якій використаються дві труби, одна йз яких розташовується на глибині 2м, у той час як інша укладається на глибині 1,3 м. Часто використається й інша конфігурація, при якій дві труби розташовуються поруч один з одним, в одній траншеї шириною в 0,5 м, що перебуває на глибині 1,65 м. Відомий також метод за назвою Slinky, при якому труби укладаються у формі петель, що дозволяє розмістити більше труб у траншеї обмеженої довжини. Такий вид горизонтального укладання може використатися в місцях, які, здавалося б зовсім не придатне для горизонтального розміщення трубопроводу.
2. Геотермальний тепловий насос із вертикальним теплообмінником Для установки цієї системи в землі, на глибину до 200 метрів бурять шпари, кожна з яких перебуває на відстані 5-10 метрів від сусідніх. У кожну шпару опускаються дві труби. Аж унизу ці труби з'єднуються один з одним за допомогою U-образного коліна, образуя петлі. Угорі петлі з'єднуються за допомогою горизонтальних трубок, покладених у траншеї. Одна із цих трубок підводить всю систему до теплового насоса. Перевага вертикальної системи полягає в тому, що її установка завдає мінімальної шкоди ландшафту. Крім того, її застосування доцільно при твердому ґрунті, що перешкоджає установці горизонтальних систем. Більше того, вертикальна система вимагає меншу довжину труб, чим горизонтальна. Однак, вертикальна система, є більше дорогою в порівнянні з горизонтальної, оскільки вартість її установки включає й вартість бурових робіт.
3. Тепловий насос із закритим водоймовим циклом Це особливий вид замкнутої геотермальної системи, що відрізняється підвищеною економічністю. При наявності досить глибокої водойми, на його дні кільцями розміщаються труби, по яких іде перекачування води з водойми. До водойми пред'являються високі вимоги - він повинен бути певної глибини й обсягу.
4. Геотермальний тепловий насос із відкритим цикломэто проста й функціональна система застосовується протягом декількох десятків років. На відміну від замкнутих систем, у цьому випадку використаються ґрунтові води. Принцип роботи установки полягає в наступному: ґрунтові води, выкачиваемые з водоносного шару ґрунту через колодязь, проходять через теплообмінник, після чого вже в охолодженому виді повертаються в ґрунт через інший колодязь, розташований у деякому видаленні від першого. Завдяки тому, що температура ґрунтових вод залишається незмінної цілий рік, геотермальні системи з відкритим циклом завоювали більшу популярність. Очевидно, що відкрита система може встановлюватися тільки там, де ґрунт містить достатню кількість ґрунтових вод. При відкритому циклі обов'язково строге дотримання всіх норм по поверненню води в ґрунт.

Основні схеми опалення з (ТН)

a. Повітряне опалення.
Основною відмітною рисою повітряних систем опалення є те, що обігрів здійснюється за рахунок подачі в приміщення теплого повітря. У розвинених країнах миру повітряне опалення початок витісняти інші види опалення у вісімдесятих роках минулого століття, і до теперішнього часу до 80% котеджів у Північній Америці й у Європі використають саме такі системи опалення. Сучасні готелі й офісні центри оснащуються винятково повітряними системами опалення. Основні переваги повітряного опалення:
• висока ефективність (за інших рівних умов повітряне опалення на 25...30% экономичней водяника);
• безинерционность (прогрів приміщення здійснюється за 20...40 хв);
• можливість об'єднання систем опалення, кондиціонування й вентиляції;
До недоліків повітряного опалення відносять наявність громіздких систем воздуховодов, складність монтажу й регулювання, підвищений шум. Однак застосування ТН дозволяє виключити ці недоліки при одночасному посиленні переваг систем повітряного опалення. У випадку використання ТН відпадає необхідність у воздуховодах, а розведення теплоносія здійснюється схованими трубопроводами по зонах опалення, кожна з яких обслуговується індивідуальним ТН. ТН видає в систему теплоносій необхідних параметрів (звичайно з температурою 35°С у режимі опалення й 7°С у режимі кондиціонування). Як опалювальні прилади використаються водо-воздушные теплообмінники (фенкойлы) канального або настінного типу. Кожен фенкойл оснащений мікропроцесором і термостатом, що забезпечують автоматичну підтримку заданого температурного режиму в приміщенні. При використанні ТН типу «вода-вода» така система опалення забезпечує в режимі нагрівання коефіцієнт перетворення енергії (СМІТТЯ) не менш 5. У випадку застосування як джерело енергії атмосферного повітря (ТН типу «повітря-вода») среднесезонный СМІТТЯ дорівнює 2,5...3.
b.Тепла підлога.
Системи водяного опалення типу «теплу підлогу» мають ряд безсумнівних переваг:
• Більше висока, чим у традиційних радіаторних систем ефективність
• Більше високий комфорт за рахунок рівномірного розподілу температур по обсязі приміщення
• Економія площі й більше естетичний інтер'єр за рахунок відсутності опалювальних приладів
Система «тепла підлога» вимагає теплоносія з температурою порядку 35°С, тому у випадку застосування ТН показники ефективності в неї приблизно такі ж, як й у повітряної системи опалення.

Опалення будинків

Опалення індивідуального будинку завжди було проблемою. Найкращим варіантом її вирішення досі вважалось газове опалення. Дійсно, практично безкоштовне й досить зручне у використанні паливо привчило споживача не помічати його недоліки та потенційні загрози. Але зараз все змінилось. Ціна на газ стрімко росте, й це тільки початок. Не варто сподіватись на те, що це лише примхи Газпрому. Виснаження газових родовищ призводить до експоненційного зростання цін, й незабаром цього виду палива просто фізично не стане. Постає традиційне питання - що ж робити? На щастя, на це питання є проста відповідь – всі розвинуті країни світу вже давно почали перехід на теплонасосні системи опалення, й до 2020 року як мінімум 75% енергії, що споживається в світі системами опалення, буде постачатись тепловими насосами. Для роботи теплового насоса достатньо мати джерело теплоти з температурою на рівні -10°С...+5°С. Такі джерела є скрізь. Передусім це атмосферне повітря. Тепловий насос класу «повітря-вода», відбираючи теплоту від повітря, передає його рідкому теплоносію системи опалення, підтримуючи його температуру на необхідному рівні (40...55°С). При цьому він споживає втричі менше енергії, ніж віддає в систему опалення. Ще більш ефективне використання теплових насосів класу «вода-вода». Вони використовують як джерело теплоти ґрунтові води, або води з відкритих водойм. В цьому разі коефіцієнт перетворення енергії може сягати 4, і навіть 5. Тобто на кожну витрачену кВт-годину електроенергії споживач отримає 4...5 кВт-годин теплоти. На кожен кВт потужності тепловий насос використовує приблизно 0.2 куб.м води на годину. В разі, якщо поблизу немає природного джерела води, використовують теплоту грунту. Ґрунт акумулює сонячну енергію й на глибині 1.5...2 м його температура ніколи не падає нижче 0°С. Розташувавши в землі колектор (горизонтальний або вертикальний) з пластикових труб, крізь нього прокачують теплоносій, який відбирає тепло ґрунтових порід. З кожного метра колектора можна одержати 20...40 Вт теплоти. Тобто на кожен кВт потужності потрібно мати колектор довжиною 25...50 м.
1 – тепловий насос;
2 – колектор;
3 – споживачі тепла.
Як приклад, наведемо основні показники системи опалення для будинку площею 250 кв.м. (необхідна теплова потужність 15 кВт, 3000 годин використання на рік):

Опалення квартир

Останнім часом все більшу популярність набуває автономне опалення в багатоквартирних будинках. Це пов’язане з різким зростанням тарифів та їх невідповідністю якості послуг, що надаються. Зазвичай централізоване опалення замінюють індивідуальним газовим двоконтурним котлом, який забезпечує опалення та гаряче водопостачання. Це дозволяє споживачу повністю контролювати як якість опалення, так і його вартість. Головним недоліком такої схеми є необхідність використання газу - існуючі розподільчі газові мережі нездатні забезпечити всіх споживачів, оскільки не розраховані на таку схему. Крім того, використання газу створює джерело підвищеної небезпеки в житлових будинках. Саме ці причини спонукали Мінбуд останнім часом накласти заборону на використання такої схеми опалення. Теплові насоси не мають подібних недоліків, і тому їх можна використовувати для створення систем автономного теплозабезпечення без всяких обмежень. Найпростіший варіант такої системи – використання моноблоків класу «повітря-вода», де джерелом теплоти є атмосферне повітря. Це не потребує реконструкції системи опалення; монтаж такого ТН не складніше ніж монтаж звичайного кондиціонера. Але його використання надає значних переваг споживачу. Наприклад, опалення, гаряче водопостачання та кондиціонування квартири площею 75 кв.м. цілком може забезпечити модульний тепловий насос PASRW 020B номінальною потужністю 5,5 кВт (ціна близько 3400 $US, що практично дорівнює вартості відповідного газового обладнання). Такий модуль для південних регіонів України забезпечує середньосезонний коефіцієнт перетворення на рівні 2.8, а для північних – близько 2.5. Вартість опалення складатиме від 5.5 до 6.4 коп/кВтг. Для порівняння – вартість централізованого опалення складає 14 коп/кВтг, а газового – від 6,0 коп/кВтг до 20 коп/кВтг (за сучасної ціни для різних споживачів від 345 грн до 1170 грн за 1000 куб.м. газу). Слід зважати на те, що ціни на енергоносії мають стійку тенденцію до зростання. Згідно прогнозів ціна на газ в Україні протягом найближчих 3...5 років зрівняється з світовою й надалі буде зростати більш високими темпами, ніж ціни на інші енергоносії. Наведений нижче графік ілюструє прогноз вартості річного опалення для розглянутих нами прикладів протягом найближчих 25 років.
Менш за все ці зміни торкнуться теплонасосного опалення, через те, що тепловий насос потребує в 3...5 разів менше енергоносіїв, а також через те, що темп зростання цін на електроенергію найнижчий, оскільки для її виробництва використовуються більш різноманітні й менш дорогі та дефіцитні, ніж газ, джерела – вугілля, атомна енергія, гідроенергія, енергія вітру, тощо. Для наведеного вище прикладу можна підрахувати, що за час вичерпання ресурсу теплового насоса економія в порівнянні з газовим опаленням складе близько 15 000$US, в порівнянні з централізованим – 8 500$US, з електричним – 12 000$US. Моноблок серії Mini PASRW широко застосовується для індивідуальних систем опалення та кондиціонування квартир, офісів та котеджів. Модель повністю укомплектовано для автономного застосування (вбудовані циркуляційний насос, реверсивний клапан та бойлер гарячої води). Під замовлення може бути поставлений в корпусі з нержавіючої сталі. Застосовується як основне джерело теплової енергії для радіаторних систем опалення, систем «тепла підлога» та повітряних систем опалення. Найбільш ефективними є повітряні системи опалення з застосуванням канальних або настінних фенкойлів.

Комплексне опалення

Найбільш повно переваги теплових насосів виявляються в разі застосування так званої кільцевої системи енергозабезпечення. Основою цієї системи є замкнений контур, в якому циркулює теплоносій, який є джерелом енергії для теплових насосів. Всі споживачі тепла або холоду в системі приєднано до цього контуру з допомогою теплових насосів, які автоматично підтримують необхідний температурний режим в своїй зоні відповідальності, відбираючи енергію з контуру, або скидаючи до нього надлишки теплоти. Оскільки навіть у невеликих готелях, громадських будовах та й в приватних будинках завжди є як споживачі (опалення, гаряче водопостачання), так і джерела теплоти (кухні, пральні, кондиціонери), то система значну частину часу працює з тепловим балансом, близьким до нульового. Небаланс компенсується за рахунок відновлювальних (вода з свердловин або відкритих водойм, теплота грунту чи повітря) або традиційних (котельня, градирня, теплоцентраль) джерел енергії.
Як приклад можна навести пілотний проект компанії «Ювіком-Транс» - дачне містечко «Сонячне». Містечко розташоване на Південному березі Криму, на східній околиці міста Алушта. Загальна площа забудови 10 000 кв.м. Перша черга забудови складається з 8 корпусів загальною площею 4 000 кв.м. Розташовано містечко прямо на березі моря (перша лінія корпусів на відстані 6 м від урізу води), що дозволяє використати як джерело енергії морську воду. Теплоносій системи опалення циркулює в замкненому контурі, відбираючи теплоту з грунту та морської води. В теплий період року контур слугує для відведення надлишків теплоти. Температура теплоносія в контурі протягом року залишається в межах (8...15 °С), що забезпечує високу ефективність системи опалення та кондиціонування. Всього в системі задіяні 32 теплових насоси класу «вода-вода» загальною потужністю близько 200кВт. Середньосезонний коефіцієнт перетворення енергії для режиму опалення складає 4.2, а для режиму кондиціонування – близько 9 (з урахуванням режиму пасивного кондиціонування). Вартість теплової енергії, що постачається – 3,8 коп/кВт-годину. Річна економія порівняно з газовим опаленням перевищує 90 000 грн.

Опалення басейнів

Підігрів води в басейнах потребує значних витрат енергії, практично незалежно від пори року. В разі використання електричного нагрівача вартість підігріву для басейна з обсягом води 45 куб.м. (потужність нагрівача – 9 кВт) складає близько 10 000 грн на рік. Газовий нагрів ще більш дорогий. Застосування теплових насосів YUVICOM дозволяє вп'ятеро скоротити ці витрати. Тепловий насос відбирає теплову енергію з атмосферного повітря, та передає її воді в басейні з необхідною температурою. При цьому з кожної витраченої тепловим насосом кВт-години електричної енергії до води надходить 5 кВт-годин теплової енергії. Порівняння витрат на нагрів води для розглянутого випадку протягом періоду експлуатації теплового насоса (модель PASRW-020 потужністю 8,8 кВт) з прямим електричним та газовим підігрівом наведено на графіку:
Як видно з наведених даних, економія від застосування теплового насоса за строк його служби складає від 65 000 $US до 90 000 $US. Вартість цієї моделі – 3 154 $US. Великий ресурс В теплових насосах серії PASRW для нагріву води в басейнах встановлено спеціальні титанові теплообмінники та арматура з антикорозійним покриттям, які забезпечують безвідмовну роботу обладнання в агресивному середовищі (хлорована або озонована вода). Ресурс обладнання складає 100 000 годин (приблизно 25 років експлуатації). Сучасний дизайн, універсальність, простота установки Теплові насоси моделі PASRW завдяки сучасному дизайну та компактності не порушують зовнішній вигляд будівель й можуть бути встановлені в будь-якому місці. В теплових насосах роздільного типу повітряний блок встановлюють зовні, а водяний всередині приміщення, що запобігає загрозі замерзання води в системі в холодну пору року. Існуючий ряд типорозмірів перекриває діапазон потужностей від 3 до 180 кВт. Безпека Водяний контур повністю ізольовано від електричної мережі, відсутність джерел відкритого вогню та газу в системі забезпечує повну безпеку її застосування.

 

Погода в Киеве » Украина

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг