Сервісний Центр- це конкурентний магазин комп`ютерної техніки та периферії, оргтехніки, кліматичної техніки, техніки для бізнесу та техніки зв'язку, копіювальної техніки та широкий вибір комп`ютерних коплектуючих та запчастин.
Сервісний Центр- це магазин побутової техніки, цифрової техніки, аудіо-відео техніки, техніки для супутникового телебачення, цифрового телебачення.
Сервісний Центр- це магазин канцтоварів та витратних матеріалів до будь-якої техніки з конкурентними цінами та корисними аксесуарами.

Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування (гарантійне та післягарантійне) різноманітної техніки для дому та офісу: ноутбуки, комп'ютери, принтери, цифрова техніка, аудіо-відео, кондиціонери та багато іншої.
Сервісний Центр- це якісний ремонт та обслуговування техніки для бізнесу: реєстраторів розрахункових операцій (РРО), грошорахівних машин, детекторів валют та багато іншого.
СЦ це послуги по поширенню цифрового зв'язку CDMA та інтернету (3G, 3G-турбо, 4G, WiFi, WiMAX).

Сервісний Центр- це виробництво та реалізація високоефективних світлодіодних виробів ТМ "Світлодар", продаж та обслуговування іншої високоефективної енергозберігаючої техніки та поширення матеріалів і технологій для заощадження енергоресурсів, палива, води тощо.
Сервісний центр- це сучасні екологічні системи опалення на нових видах палива та енергії. Ми знаходимось у постійному пошуку нових високотехнологічних товарів всесвітньовідомих брендів, акцентуючи увагу на кращих відчизняних виробниках. Купуй УКРАЇНСЬКЕ – бо ми українці.
ГОЛОВНА СЕРВІС ПРО НАС ЕКОтехніка Світлодіоди E-shop КОНТАКТИ МАГАЗИНИ СЕРТИФІКАТ
ТЕПЛОВІ НАСОСИ
МІКРОЕЛЕКТРОКОТЛИ
ІНФРАЧЕРВОНІ ПАНЕЛІ
ПЕЧІ-КАМІНИ

Економія води


Економія води споживання води в квартирі чи вдома головним чином залежить від привичок споживача, який дуже часто її витрачає марно. Доказано,що біля 20% води уходить без примінення прямо в каналізацію. Є багато рекомендацій по збереженню води, але всі вони зводяться до періодичного закручування вентеля водогону, а робить не завжди зручно. Вирішити проблему може “розумний кран”, який сам би відкривав воду, коли об’єкт попадав в зону його дії. Тобто це кран з інфрачервоним датчиком, що реагує на рух рук і відкриває воду. Також це можуть бути механічні пристрої , що при торканні до них відкривають воду. Є багато модифікацій сенсорних змішувачів які Ви можете придбати в наших магазинах. Детальніше >>>
Украинские интернет-магазины в первом каталоге магазинов Украины

Інфрачервоні панелі "ТЕПЛОСТАР"

Напруга живлення - 220В, 50Гц.
Споживана потужність : ПН-500 - 500ВТ, ПН-700 - 700ВТ.
Вага: ПН- 500, ПН- 700- 5,5 кг і 7,3 кг відповідно.
Робоча температура - 80°C.
Гарантія - 2 роки.
Термін служби - 30 років.
Виробник - ТМ "Теплостар" Україна.
Міра захисту - IP 21.

УВАГА! АКЦІЯ!
Продаж інфрачервоних парелей "ТЕПЛОДАР" по оптовим цінам
ПН500 - 970 грн
ПН700 - 1040 грн

Панель нагрівальна "ТЕПЛОСТАР" застосовується як для основних, так і для додаткових систем обігріву житлових, офісних і різноманітних типів приміщень. Нагрівальний елемент, використаний в панелі Теплостар, знаходиться в захисній термостійкій оболонці, що виключає згорання кисню. Виготовлена панель на основі ТУ У 29.7-2792214558-001: 2010 і відповідає вимогам ГОСТ 27570.15 і ДСТУ ГОСТ 15.009, вид кліматичноговиконання - УХЛ4 по ГОСТ 15150. Електрична нагрівальна панель "ТЕПЛОСТАР" настінного виконання завдяки оригінальній конструкції корпусу об'єднала в собі два види обігріву - це променистий і конвективний теплообмін.
Користувач має можливість об'єднати нагрівальні панелі Теплостар в систему електричного автономного опалювання приміщення, при якому, використовуючи терморегулятори або термопрограматоры, можна регулювати температуру повітря в кожній з кімнат окремо. Якщо врахувати, що зміна температури на 1°C призводить до зміни споживання електроенергії на 5-6%, те раціональне управління опалюванням здатне економити до 30% електроенергії. Безперечним плюсом електричних нагрівальних панелей "ТЕПЛОСТАР" є довговічність і швидке реагування на падіння температури. Середньодобове споживання електроенергії складає приблизно 0,3 кВт/м2. Проте необхідно відмітити, що на вартість опалювання впливає характер експлуатації приміщення, тип будови, матеріали, з яких зведена будівля, теплоізоляція і вентиляція приміщення. Важливим чинником є і те, що установка системи електрообігріву відрізняється простотою монтажу.
Призначення електропанелей Теплостар:
- Опалювання житлових, службових, виробничих і інших приміщень, як основний, так і додатковий обігрів;
- Створення теплоповытряних заслонів в тамбурах, під'їздах, холах;
- Опалювання приміщень спец. призначення і рухливого транспорту : кабін, побутівок, фургонів, вагонів і тому подібне;
- Опалювання збірних будівель і споруд, а також будь-яких споруд, в яких з яких-небудь причин не може бути організоване центральне опалювання;
- Дуже ефективне використання цих электроконвекторів у дошкільних, учбових і медичних установах як в якості основної, так і в якості додаткової системи опалювання, особливо у весняно-осінній період і в періоди позапланових відключень центрального опалювання;
- Опалювання дачних будиночків, гаражів.
Переваги електропанелей Теплостар:
- високий коефіцієнт теплопередачі, при порівняно малому споживанні електроенергії;
- велика поверхня теплопередачі;
- не спалює кисень;
- висока електро і пожежобезпека;
- в два рази менше навантаження на електромережу в порівнянні з електрокотлами і звичайними електронагрівачами (наприклад для 100м2 потрібний електрокотел потужністю 10кВт і звичайні електронагрівачі (дуйки, масляні і інші) теж сумарною потужністю 10 кВт тоді як элетрообігрів електропанелями Теплостар складе 7 панелей потужністю по 700Вт загальною 4,9кВт - в два рази менше. Це особливо актуально взимку коли усі включають конвекторы і електромережі не можуть видавати бажану потужність.)
Завдяки невисокій температурі нагрівальної поверхні не відбувається вигорання органічних речовин, що містяться в повітрі, зберігається його мікрофлора і газовий склад. При конвективному русі повітря через заземлені металеві радіатори, конвекторы і подібні пристрої різко знижується кількість негативно заряджених іонів з 600-700 ед./см до 50-100 ед./см, тобто в 8-10 разів, і щоб заповнити ці втрати доводиться встановлювати іонізатори повітря. У разі опалювання приміщення панелями "ТЕПЛОСТАР" процес деіонізації відсутній, повітряне середовище приміщень зберігає свій склад. Завдяки рівномірності розподілу тепла по усій поверхні панелі і дії м'якого потоку різниця температур на рівні голови і ніг мінімальна, тобто відсутній дискомфортний ефект гарячої стелі і при цьому холодної підлоги. Застосувавши нагрівальні панелі "ТЕПЛОСТАР", Ви отримуєте, гарантоване тепло, істотну економію електроенергії, тривалий термін експлуатації і гарантію на виріб.
Погода в Киеве » Украина

scr.kiev.ua © 2008 - 2015 • Webmaster •FREEhost.com.ua - украинский хостинг